Ürünlerimiz doğal MASİF AHŞAP’tır.
Kaplama malzeme kullanılmıyor. Ürünlerimizin tamamı MASİF AHŞAP’tır.
Üretmediğimiz ürünü sergilemiyoruz.En geç siparişinizi takip eden 2 iş günü içinde kargoya teslim ediyoruz ve size bilgi veriyoruz.
Türkiye’de ulaşılabilen her yere anlaşmalı kargo ile ücretsiz şekilde teslimat yapıyoruz.
Yurtdışına ise talebiniz doğrultusunda standart ya da anlaşmalı Express kargo ile teslimat yapıyoruz.
* Yurtdışı teslimatta kargo bedeli alıcıya aittir ve kargo ücreti peşin olarak alınır. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Garanti süresi 2 aydır.
Atolyestandart.com’dan vereceğiniz siparişlerinizi İYZİCO aracılığı ile güvenli bir şekilde tüm Visa veya Mastercard ile peşin veya taksitle ödeme yapabilrsiniz.
Ayrıca banka havalesi ve EFT yoluyla da ödemenizi başarı ile gerçekleştirebilirsiniz.
Atolyestandart.com’ da güvenliğiniz, test edilmiş yazılımlar ve dünyanın konusunda uzman şirketlerinin başında gelen Globalsign ve Thawte Global firmalarının sağladığı SSL şifreleme yöntemiyle sağlanmaktadır.
Kredi kartı bilgileriniz, kesinlikle AtölyeStand-ART serverları üzerinde saklanmamaktadır.
Ödeme işlemleriniz siz ,bankanız ve İYZİCO arasında gerçekleşmekte, bize sadece banka tarafından bu işlemin onaylanıp onaylanmadığı bilgisi iletilmekte, ödeme bilgileriniz 3. kişilerin ulaşımına ve müdahalesine kapalı tutulmaktadır.
Üyelerimiz yapmış olduğu işlemlerde 256 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket etmenin rahatlığını yaşamaktadırlar.
Siparişinizi teslim aldıktan sonra kargo yetkilisi ile açıp, kontrol edebilirsiniz. Eğer kontrol sırasında siparişinizdeki bazı ürünlerin eksik, yanlış veya hasarlı olduğu ortaya çıkarsa, kargo yetkilisinden tutanak hazırlamasını talep ediniz ve konuyu [email protected] adresine bildiriniz.
En kısa sürede konu araştırılıp tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.
Kargo yetkilisi şahitliğinde, ilk teslim anında hazırlanan tutanaklar eksik veya hasarın sorumlusunun ortaya çıkarılması için çok önemlidir.
Siparişi teslim aldıktan sonra yapacağınız eksik/hasar bildirimleri, tutanak olmadığından incelemeye bağlı olarak reddedilebilir.
AtölyeStand-ART markalı tüm ürünler üretimden kaynaklanan bozulma, kırılma ve solmaya karşı AtölyeStand-ART garantisindedir.
AtölyeStand-ART, tüm üretim sürecinde tam kontrol sağlar. Böylece; kullanışlı, şık, konforlu ve ödediğiniz paraya değer son derece kaliteli ve güvenilir ürünler sunar.
Bu garantinin arkasında, kaliteli malzeme, özenli işçilik ve mükemmel tasarım için çalışan AtölyeStand-ART Ekibi bulunmaktadır.
Hatalı kullanım veya temizleme şeklinden dolayı oluşacak; solma, kırılma ve yıpranma gibi bozulmalar garanti kapsamı dışındadır.
Atolyestandart.com üzerinden satın aldığınız ürün veya ürünlerinizi, sipariş tarihinizden itibaren 14 gün içerisinde herhangi bir mazeret bildirmeksizin [email protected] adresimize e-posta yolu ile başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilir veya değişim yapabilirsiniz.
İade edilecek/değişim yapılacak ürün veya ürünlerin tüm parçaları eksiksiz olarak orijinal ambalajında olmalıdır.
Kullanılmış veya hasar görmüş ürün/ürünlerin iadesi maalesef kabul edilememektedir.
İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekmektedir.
Faturası kurumlar adına düzenlenen siparişlerin iade işlemleri, iade faturası düzenlenmediği takdirde tamamlanamaz.
İade/değişim veya hasarlı/sorunlu parçanızın değişimi için, [email protected] adresimize e-posta yolu ile yazılı olarak talebinizi iletmeniz gerekmektedir.
Yollamış olduğunuz iade veya değişim taleplerinde; ürünün durumunun tespiti için, ilgili ürüne ait detaylı fotoğraflar yer almalıdır.
Uzman ekiplerimiz konuyu 2 iş günü içerisinde inceleyerek tarafınıza dönüş yapacaklardır.
İade talebiyle gönderdiğiniz tüm ürünlerin kargo masrafları müşteriye aittir.
Ürününüz elinize ulaştığı ilk anda kargonuzu teslim alırken mutlaka kontrol ederek almanızı ve bir hasar olduğu takdirde bunu kargo yetkilisine bildirip tutanak ile kayıt altına almanız gerekmektedir.
Aksi durumlarda; Kullanılmış veya hasar görmüş ürün/ürünlerin iadesi maalesef kabul edilememektedir.